Wycieczki map1 map2 map5

Wednesday, Apr 17th

Podróże | Wycieczki

Wycieczki


Wszystkie wycieczki proponowane w tym dziale były realizowane. Wiele z nich zaczyna się lub kończy w Chicago, ponieważ były tworzone z myślą o chicagowskiej Polonii. Prawie każdą można dowolnie zmodyfikować. Opierając się na naszym ramowym opisie możesz przejechać każdą trasę sam albo z grupą przyjaciół. Korzystając z atlasu, Yahoo Maps® albo Google Maps® można przeliczyć odległości i czasy przejazdów, wprowadzić zmiany i modyfikacje, tak aby wasza wyprawa była naprawdę unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Opisy w Przewodniku dostarczą podstawowych informacji na temat zwiedzanych miejsc i atrakcji, a linki do innych stron pomogą w szczegółowym zaplanowaniu trasy, dokonaniu niezbędnych rezerwacji, kupnie biletów wstępu.

Globetrotter, podróżnik, zapalony turysta, to osobnik szczególny. To czlowiek nie znoszący osiadłego trubu życia, dreptania w miejscu lub poruszania się po małej przestrzeni ograniczonego świata najbliższego otoczenia. Podróżnik to człowiek niespokojny, wiecznie poszukujący i uczący się życia innych ludzi. Jeśli więc nie jesteś jeszcze prawdziwym podróznikiem, pamiętaj, że chęć przemieszczania się z miejsca na miejsce może się stać stylem życia, a nawet esencją tego kim jesteś. Ostrzegam: podróżowanie to bakcyl, zaraźliwy i niebezpieczny, uderzający bez ostrzeżenia, niespodziewanie. Porażający nieopanowaną chęcią spakowania walizek i zobaczenia jeszcze czegoś, czego dotąd nie widziałeś. Teraz, dziś, natychmiast.

Dział Podróże to projekt otwarty dla wszystkich. Zachęcamy do współpracy i do nadsyłania opisów wycieczek i tras po USA. Opublikujemy każdy ciekawy opis, ale pod jednym warunkiem: trasa musi być autentyczna, przejechana indywidualnie albo z firmą turystyczną, taka, którą będą mogli zrealizować inni użytkownicy Ameriguide.


Web Analytics